TITAN spol. s r.o. - O firmě

O firmě

 

Titan spol. s.r.o. se již od roku 1992 zabývá velkoobchodní distribucí hodinářského zboží po celé České republice. Díky letité praxi v oboru se společnost řadí mezi nejsilnější a nejprogresivnější, které na trhu s hodinářským zbožím v současné době působí.

 

V sortimentu najdete náramkové hodinky, nástěnné hodiny a budíky. Hodinky vlastních značek BENTIME a SCREAM patří ve své kategorii k nejprodávanějším na trhu. Široké kolekce neustále doplňujeme o nové modely vlastních designů podle poptávky a aktuálních trendů. Celistvost trendové a extravagantní značky SCREAM dotváří kolekce ocelových a stříbrných šperků.

Nezbytnou součástí sortimentu jsou hodinkové řemínky, pod značkou Beneto a ostatní komponenty, jako jsou strojky, baterie, stěžejky, štefty a hodinářské nářadí.

Samozřejmostí je vlastní výroba obalového materiálu - plastových stojánků, dárkových sáčků a především hodinkových krabiček.

Jsme prodejcem celosvětové značky Daniel Klein. Oficiální a výhradní zastoupení získala naše společnost v roce 2013.

Již od roku 1995 zajišťujeme distribuci japonských hodinek Q&Q. Díky své příznivé ceně a vysoké kvalitě hodinky Q&Q zákazníci stále vyhledávají.

 

Prostřednictvím obchodních zástupců zásobujeme přes 500 maloobchodních prodejen a také obchodní řetězce. Pro podporu prodeje a reklamu zajišťujeme výrobu a dodávky prosklených stojanů na hodinky, displejů do výloh i světelných reklamních panelů. Podílíme se na realizacích prodejních ploch u našich největších zákazníků.

V zázemí naší společnosti je kvalifikovaný personál, který se stará o poskytnutí plného záručního i pozáručního servisu.